Pravda nebo úkol pro děti a dospívající

Pravda nebo úkol je jednou z nejzábavnějších her, kterou můžete hrát s přáteli a rodinou. Budete dělat nejrůznější výzvy a budete mluvit o svých tajemstvích! Mrkněte se na náš seznam zábavných Truth or Dare otázek, které jsme dali dohromady jen pro vás.

Úvod

Pravda nebo úkol není hra určená jen pro dospělé. I děti se mohou u této vzrušující hry dobře pobavit! Rozhodně během ní dojde k mnoha zajímavým okamžikům. Jedna věc je vídat své přátele u baráku nebo ve škole. Ale je úplně něco jiného, když je vidíte jíst celou lžíci pálivé omáčky nebo dělat slepičí taneček. To jsou jen některé z příkladů úkolů, při kterých vám bude tak trochu trapně!

Chcete si zahrát s rodiči? Zkuste to, budete se královsky bavit! Děti dostanou šanci zeptat se svých rodičů na nejrůznější zvídavé otázky. A rodiče se mohou trochu hlouběji ponořit do myšlenek svých dospívajících tyranů. Popadání se za břicho zaručeno.

Tak neváhejte, svolejte všechny dohromady a započněte svůj parádní herní večer! Rozhodně se o sobě navzájem dozvíte plno různých věcí. Stačí vám jen aplikace Pravda nebo úkol. V té najdete plno vtipných, šílených otázek a úkolů, které jsou vhodné i pro děti. Určitě nebudete litovat, slibujeme!

Jak se Truth or Dare hraje?

Základní pravidla pro hraní vadí nevadí jsou jednoduchá. Zde je pět kroků:

  1. Nastaví hry. Pro hru je nutné mít alespoň tři hráče. Maximální počet hráčů není stanoven. Chcete hrát ve velké skupině s rodinou a přáteli? To není žádný problém! Chcete hrát v trochu intimnější skupince s menším počtem blízkých přátel nebo příbuzných? To je taky v pohodě. Jen se ujistěte, že nikomu nebude hra nepříjemná a dohodněte se na typech otázek a úkolů, které budou vyloučeny.

  2. Dohodněte se, kdo začne. Vyberte někoho, kdo by rád hru začal. Začnete hru vy? Nebo to bude někdo jiný?

    Rozhodnout o prvním hráči může také prázdná flaška. V takovém případě započne hru nejmladší hráč, který flašku roztočí. Hrdlo láhve určí hráče, který začne.

  3. Začněte vadí nevadí! První hráč dostane otázku: „Pravda nebo úkol?“ Tento hráč musí zvolit mezi pravdivým zodpovězením otázky a provedením úkolu. Další hráči se dohodnou na zábavné otázce nebo výzvě. Níže se mrkněte se na náš seznam zábavných a odvážných otázek a úkolů!

  4. Další hráč. Po otázce nebo úkolu ve hře pokračuje další hráč. Skupina se může volně rozhodnout na pořadí hráčů. Můžete hrát po směru hodinových ručiček, nebo může dalšího hráče vybrat aktuální hráč, nebo můžete nechat flašku, aby rozhodla o tom, kdo bude další. Je to jen na vás!

  5. Hledáte inspiraci? Tak to vyzkoušejte naši úžasnou aplikaci zdarma! V naší lehce použitelné aplikaci pro iPhone a Android najdete přes 1 000 otázek a úkolů. 👇

Stáhnout pro iPhone Stáhnout pro Android
Hrát online

Zábavné otázky pravdy

Pokud je řada na vás a zvolíte „pravdu“, musíte odpovědět na otázku upřímně. Buďte připraveni na dotazy, ze kterých se budete červenat, protože vás všichni budou chtít trochu potrápit! Lhaní však není možné. Můžete se samozřejmě pokusit zalhat, ale to by všem mohlo zkazit zábavu.

Níže jsme pro vás dali dohromady několik zábavných a odhalujících otázek:

Pokud opravdu nechcete na otázku odpovědět, protože je příliš osobní a není vám příjemná, můžete vždy požádat o novou. Chcete více otázek? Mrkněte se na naši aplikaci Pravda nebo úkol zdarma.

Dobré úkoly pro děti

Pokud jste na řadě a zvolíte „úkol“, musíte provést nějaký úkol nebo výzvu. Ještě jednou opakujeme, nedělejte nic, co by vám bylo nepříjemné. Na druhou stranu zase není v zájmu hry dobré odmítat všechny úkoly. Ale pamatujte, že vždy můžete požádat o nový úkol, pokud vám je ten první opravdu velmi nepříjemný. Snažte se, aby hra byla zábavná pro všechny bez ohledu na věk!

Pro všechny odvážlivce jsme dali dohromady několik opravdu zajímavých výzev:

Hrajte online verzi ✨

Objevte přes 1 000 otázek a úkolů, ze kterých vám budou rudnout tváře i bolet břicho ze smíchu v naší mobilní aplikaci pro iPhone a Android. Rozhodně to zkuste!

Stáhnout pro iPhone Stáhnout pro Android
Hrát online

Variace hry

Tuto hru můžete hrát nejrůznějšími způsoby. Můžete dokonce přijít i s vlastními. Pokud chcete klasickou hru trochu okořenit, tady je pár možností:

Bojíte se úkolu?

Představte si, že někdo odmítne daný úkol udělat. To je samozřejmě možné, kuráž lidí má své limity. Nenecháte je však utéct bez boje. Místo toho ostatní hráči mohou zvolit svůj vlastní těžký úkol. A hráč, který odmítl první úkol, musí zvolit nějaký z těchto nových.

Otázky a úkoly!

Plno lidí se bojí vybrat úkol, takže neustále volí relativně bezpečnou možnost otázek. Nemusí tomu tak ale být. V této verzi hry si hráči nemůžou zvolit mezi „pravdou“ a „úkolem“, prostě se mezi nimi pravidelně střídá. Z toho nejde vycouvat!

Video Truth or Dare otázky

Vždy se musíte cítit příjemně

Jedno pravidlo by ale mělo být součástí každé hry vadí nevadí: Nikdy byste neměli být nuceni dělat věci, které opravdu dělat nechcete. Je vám odpověď na nějakou otázku nebo provedení úkolu nepříjemné? Prostě požádejte o novou.

A pamatujte, vždy je rozumné si před začátkem hry stanovit nějaká základní pravidla, jako jsou:

Doufáme, že se budete při hraní této hry královsky bavit!

Stáhnout oficiální aplikaci 😍

Pravda nebo úkol app icon

Pravda nebo úkol

App Store Play Store
QR code Scan icon Naskenuj mě
Pro iPhone a Android