Výpravné Pravda nebo Úkol filmy ke shlédnutí

Ponořte se do světa rizika a nebezpečí s Pravda nebo Úkol filmy, které zpochybňují hranice morálky a zdravého rozumu. Prozkoumejte psychologické hloubky těchto filmů a zažijte intenzivní zvraty, které vás udrží na kraji sedadla.!

Movies and Truth and Dare: perfektní kombinace pro zábavnou noc. Pokud jste fanouškem této klasické hry a plánujete filmový večer s přáteli, dejte si kteroukoli z těchto her, kterou musíte vidět Pravda nebo Úkol filmy na vašem seznamu!

Ať už máte náladu na klasický thriller nebo něco modernějšího, tyto filmy mají všechno. Připravte si tedy popcorn a ponořte se do dokonalého Truth or Dare zážitku!

O čem je film Truth or Dare?

Truth or Dare je horor o skupině vysokoškoláků, kteří se zapletou do smrtící hry Truth or Dare. Sleduje Olivii (Lucy Hale), její přátele a tajemného cizince, když se všichni zapletou do hry.

Jak se sázky zvyšují, musí odpovídat na stále obtížnější a nebezpečnější otázky nebo provádět život ohrožující odvahy. Některé otázky a odvahy zahrnují vyprávění příteli o nevěrném partnerovi, zapálení člověka nebo někoho zabít.

V průběhu filmu musí Olivia a její přátelé čelit svým nejtemnějším tajemstvím a čelit svým obavám, aby hru přežili. Protože pokud to neudělají, jediným výsledkem je smrt.

Díky zvratům a zatáčkám vás tento film udrží na kraji vašeho sedadla. Máte dost odvahy přijmout výzvu Truth or Dare? Pak se připravte na noc plnou vzrušení a mrazení s tímto filmem, který musíte vidět!

Kde mohu sledovat film Truth or Dare?

Film je dostupný v různých streamovacích službách v závislosti na vaší oblasti. Truth or Dare lze streamovat na Netflix, Amazon Prime Video, iTunes, Google Play Movies & TV, Vudu, YouTube Movies a dalších službách.

Popadněte tedy své přátele a zjistěte, kdo je dost odvážný na to, aby se postavil té nejvyšší výzvě!

Truth or Dare filmové obsazení

Tento film má hvězdné obsazení. Tato talentovaná skupina herců oživuje postavy, díky čemuž je tento film ještě intenzivnějším zážitkem. Obsazení je následující:

Herecké obsazení tohoto filmu je působivé a talentované. Pokud tedy hledáte hvězdnou skupinu herců, kteří vám Truth or Dare oživí zážitek, už nehledejte! Toto obsazení vás udrží na kraji sedadla na noc plnou vzrušení a mrazení.

Podobné filmy Truth or Dare

Nemůžu se nabažit Truth or Dare? Zde jsou některé další filmy, na které se můžete podívat, pokud hledáte filmy s podobnými prvky:

1. Nerv (2016)

V Nerve je těžce pracující středoškolák unavený z toho, že je pořád tak vážný. Když ji přátelé donutili hrát online hru Nerve, přihlásila se jen pro zábavu. Ukázalo se, že hra je zlověstnou verzí Truth or Dare, ve které se lidé účastní jako „hráči“ nebo „pozorovatelé“.'.

Jak hra postupuje, hráči se stávají závislými na vzrušení z této nebezpečné soutěže s cizincem, který je vyzývá, aby podnikli děsivější, riskantnější a nebezpečnější odvahy než ty předchozí. Pokud uspějí, získávají peníze a popularitu. Ale pokud prohrají…

Příběh Nerve je strhující a udrží vás v háku od začátku do konce.

2. The Perks of Being a Wallflower (2012)

Měl jsi někdy pocit, že sem nepatříš? Pokud jste teenager, pravděpodobně se tak cítíte milionkrát denně. Stejně tak Charlie (Logan Lerman), hlavní hrdina této okouzlující a srdečné adaptace nejprodávanějšího románu Stephena Chboskyho.

Zoufale se snaží projít střední školou a trápí ho stíny jeho minulosti a jeho trapnosti. Jeho štěstí se obrátí, když si ho ‚adoptují‘ charismatický, poněkud potrhlý a extravagantní Patrick (Ezra Miller) a jeho milá nevlastní sestra Sam (Emma Watson).).

Dojde ale Charlie někdy ke smíru se svými vnitřními démony? Tento příběh o dospívání musí vidět každý, kdo se někdy cítil jako vyvrhel.

3. Chtěli byste raději (2012)

Will You Rather je psychologický hororový thriller, který sleduje Iris (Brittany Snow), když souhlasí s účastí v život ohrožující hře Will You Rather, aby pomohla svému bratrovi. V této hře si musí vybrat mezi dvěma děsivými možnostmi: mučit jinou osobu nebo být mučena.

Jak hra postupuje, do této kruté hry se zaplétají další životy a brzy se ukáže, že nikdo nevyvázne bez újmy. Díky nečekaným dějovým zvratům a zlověstnému hernímu mistrovi vás Will You Rather jistě nechá třást strachy.

Všechny tyto filmy vám zaručeně přinesou noc plnou vzrušení a mrazení. Vezměte si popcorn, usaďte se a připravte se na vzrušující filmový večer!

Skončili jste sledování? Začněte hrát!

Nyní je čas zažít tuto děsivou a veselou hru na vlastní kůži! Pozvěte své přátele, aby přišli na vysoce zábavnou hru Truth or Dare online (samozřejmě bez smrtelných následků).

S touto online hrou zapomeňte na vymýšlení otázek a odvahy na místě; naše aplikace vás pokryje. S více než 1000+ otázkami a odvahami v různých kategoriích vám nikdy nedojdou zábavné a pikantní výzvy.

Stáhněte si naši bezplatnou aplikaci "Truth or Dare" nebo hrajte přímo na našem webu!

Stáhnout pro iPhone Stáhnout pro Android
Hrát online
Procházet všechny články